Vanessa Hudgens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vanessa Hudgens

Forum o Vanessa Hudgens
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Opsta blamaza u TV showu 'Milioner'!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
$zmaj$
Admin
$zmaj$


Broj poruka : 330
Godina : 28
Datum upisa : 20.01.2009

Opsta blamaza u TV showu 'Milioner'! Empty
PočaljiNaslov: Opsta blamaza u TV showu 'Milioner'!   Opsta blamaza u TV showu 'Milioner'! EmptySre Jan 21, 2009 1:46 pm

Opsta blamaza u TV showu 'Milioner'! 140awjn
Opca blamaza u TV showu ``Milijunas``!
Ponedjeljak, 12 Veljaca 2007
Amerikanka Kathy Evans je dozivjela opce ponizenje pred prijateljima i obitelji nakon sto je u njujorskom popularnom TV showu ``Tko zeli biti milijunas`` oborila rekord u ljudskoj gluposti.
Kako? Majka dvoje djece, 32-godisnja Kathy, zapela je vec na prvom pitanju, za 100 dolara, koje je glasilo:

Sto je od sljedeceg najvece?
A. kikiriki
B. slon
C. Mjesec
D. Hej, koga ti to zoves velikim?

Kathy je ubrzo sokirala publiku kad je priznala da je ovo prilicno tesko pitanje na koje ne zna odgovor! Hmm... Ops, ovo je tesko, priznala je: Mislim, sigurna sam da sam vec cula za neke od ovih stvari, no nemam pojma koliko su velike.

Zatim je iskoristila prvog dzokera ``pola-pola`` i maknuti su joj odgovori A i D, pa su joj na raspolaganju ostali slon i Mjesec. Suocena s krajnje lakim pitanjem, Kathy je i dalje ostala bez rjesenja! Oh, maknuli su mi dva odgovora izmedju kojih sam se dvoumila, izjadala se, bilo bi najbolje da iskoristim dzokera ``zovi`` i nazovem svoju prijateljicu za pomoc.

Nakon sto su je spojili s prijateljicom, sluzbenicom Betsy, Kathy joj je uzbudjeno rekla: Bok Betsy! Kako si? Ovdje Kathy! Ja sam na telki!, a zatim: OK, imam jedno vazno pitanje: Sto je od ovoga vece b__ slon ili Mjesec? Pozuri, imamo jos 15 sekundi!

Betsy joj je odmah rekla da je tocan odgovor C, Mjesec, no Kathy se preostalih nekoliko sekundi s njom raspravljala oko toga u nevjerici. Nakon razgovora je izjavila da nije sigurna moze li vjerovati Betsy, jer ona i nije bas najpametnija, pa ce biti najbolje da iskoristi treceg dzokera b__ ``pitaj publiku``.

Iznenadjena publika izglasala je 98 posto odgovora C (Mjesec), na sto je Kathy zakljucila: Vau, cini se da su svi protiv mog misljenja. No, ponekad se jednostavno moramo voditi svojim instinktima. Zato cu reci kao konacan odgovor B, slon.

Kad su joj rekli da je tocan odgovor C, Mjesec, ostala je u cudu!
Nazad na vrh Ići dole
http://vanessahudgens1.serbianforum.info
~/Dul_mi_estrella\~

~/Dul_mi_estrella\~


Broj poruka : 59
Godina : 30
Location : Siempre con RBD
Datum upisa : 21.01.2009

Opsta blamaza u TV showu 'Milioner'! Empty
PočaljiNaslov: Re: Opsta blamaza u TV showu 'Milioner'!   Opsta blamaza u TV showu 'Milioner'! EmptyPon Jan 26, 2009 5:00 pm

xaaaaa, koji debil
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dulce4ever.1talk.net
*~*SAJKO IS THE BEST*~*

*~*SAJKO IS THE BEST*~*


Broj poruka : 27
Datum upisa : 25.01.2009

Opsta blamaza u TV showu 'Milioner'! Empty
PočaljiNaslov: Re: Opsta blamaza u TV showu 'Milioner'!   Opsta blamaza u TV showu 'Milioner'! EmptyUto Jan 27, 2009 1:29 am

o Boze.......bas je glupava!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
~+)ALEKSANDRA Y UCKER(+~
Admin
~+)ALEKSANDRA Y UCKER(+~


Broj poruka : 227
Datum upisa : 24.01.2009

Opsta blamaza u TV showu 'Milioner'! Empty
PočaljiNaslov: Re: Opsta blamaza u TV showu 'Milioner'!   Opsta blamaza u TV showu 'Milioner'! EmptyNed Feb 22, 2009 2:07 pm

*~*SAJKO IS THE BEST*~* ::
o Boze.......bas je glupava!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Opsta blamaza u TV showu 'Milioner'! Empty
PočaljiNaslov: Re: Opsta blamaza u TV showu 'Milioner'!   Opsta blamaza u TV showu 'Milioner'! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Opsta blamaza u TV showu 'Milioner'!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vanessa Hudgens :: Off Vanessa :: Zanimljivosti-
Skoči na: