Vanessa Hudgens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vanessa Hudgens

Forum o Vanessa Hudgens
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Trudni muškarac na ultrazvuku kod Opre

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
$zmaj$
Admin
$zmaj$


Broj poruka : 330
Godina : 28
Datum upisa : 20.01.2009

Trudni muškarac na ultrazvuku kod Opre Empty
PočaljiNaslov: Trudni muškarac na ultrazvuku kod Opre   Trudni muškarac na ultrazvuku kod Opre EmptySre Jan 21, 2009 1:47 pm

Trudni muškarac na ultrazvuku kod Opre Tomastrudangh4
Prvi noseći muškarac na svijetu, 34-godišnji Tomas Biti (Thomas Beatie), u šestom mjesecu trudnoće gostovao je kod "najmoćnije TV voditeljice na svijetu" Opre Vinfri (Oprah Winfrey), koja je u emisiji prikazala i ultrazvučne snimke Betijevog ploda. Trudni muškarac iz Oregona publici je otkrio da je oduvijek želio imati dijete i da svoje stanje smatra "pravim čudom".

- Želja za djetetom nije ni "ženska" ni "muška". To je ljudska želja - izjavio je Biti, dodavši da ima "vrlo stabilan muški identitet" i da se zbog trudnoće ne osjeća ženstveno.

Biti je rođen kao žena, ali prije deset godina odlučio je postati muškarac. Stoga je uzimao testosteron te je operirao dojke kako bi uklonio mliječne žlijezde i izravnao prsa.

- Odlučio sam da neću operirati reproduktivne organe jer sam želio jednog dana postati roditelj - rekao je voditeljici Vinfri.

U programu je nastupila i Tomasova supruga Nensi (Nancy), koja već ima dvije odrasle kćerke iz bivšeg braka, otkrivši da je muža oplodila špricom napunjenom sjemenom koje su kupili u banci sperme.

Odgovarajući na pitanje o tome kakvu će ko imati ulogu u životu djeteta, Nensi je naglasila: Tomas će biti otac, a ja ću biti majka.

Ginekolog Kimberli Džejms (Kimberly James) voditeljici je otkrila da je trudnoća "normalna" i da je buduća "majka" testosteron prestala uzimati prije dvije godine, pa je sada nivoa hormona "normalan".

- Beba je posve zdrava - izjavila je dr. Džejms, koja je brigu o trudnoći preuzela nakon što je to odbilo više ljekara kojima su se budući roditelji obratili.

"Mala princeza", kako nerođenu bebu naziva otac u čijoj se utrobi djevojčica razvija, trebala bi se roditi 3. jula. Opra je na kraju emisije poručila da ova situacija pokazuje da je potrebna "nova definicija značenja raznolikosti".
Nazad na vrh Ići dole
http://vanessahudgens1.serbianforum.info
~/Dul_mi_estrella\~

~/Dul_mi_estrella\~


Broj poruka : 59
Godina : 30
Location : Siempre con RBD
Datum upisa : 21.01.2009

Trudni muškarac na ultrazvuku kod Opre Empty
PočaljiNaslov: Re: Trudni muškarac na ultrazvuku kod Opre   Trudni muškarac na ultrazvuku kod Opre EmptyPon Jan 26, 2009 4:58 pm

xe, xe, ..................joj, kako je smesan.....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dulce4ever.1talk.net
*Saska*Jonas*

*Saska*Jonas*


Broj poruka : 155
Godina : 28
Datum upisa : 26.01.2009

Trudni muškarac na ultrazvuku kod Opre Empty
PočaljiNaslov: Re: Trudni muškarac na ultrazvuku kod Opre   Trudni muškarac na ultrazvuku kod Opre EmptyUto Jan 27, 2009 7:23 am

mozda je fotomontaza...
Nazad na vrh Ići dole
~/Dul_mi_estrella\~

~/Dul_mi_estrella\~


Broj poruka : 59
Godina : 30
Location : Siempre con RBD
Datum upisa : 21.01.2009

Trudni muškarac na ultrazvuku kod Opre Empty
PočaljiNaslov: Re: Trudni muškarac na ultrazvuku kod Opre   Trudni muškarac na ultrazvuku kod Opre EmptyUto Jan 27, 2009 7:39 am

mozda, ali je jako smesan
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dulce4ever.1talk.net
~+)ALEKSANDRA Y UCKER(+~
Admin
~+)ALEKSANDRA Y UCKER(+~


Broj poruka : 227
Datum upisa : 24.01.2009

Trudni muškarac na ultrazvuku kod Opre Empty
PočaljiNaslov: Re: Trudni muškarac na ultrazvuku kod Opre   Trudni muškarac na ultrazvuku kod Opre EmptyNed Feb 22, 2009 2:05 pm

ma 100% mozntaza
Nazad na vrh Ići dole
~/Dul_mi_estrella\~

~/Dul_mi_estrella\~


Broj poruka : 59
Godina : 30
Location : Siempre con RBD
Datum upisa : 21.01.2009

Trudni muškarac na ultrazvuku kod Opre Empty
PočaljiNaslov: Re: Trudni muškarac na ultrazvuku kod Opre   Trudni muškarac na ultrazvuku kod Opre EmptyNed Feb 22, 2009 2:14 pm

nije mozntaza On je Bio zena
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dulce4ever.1talk.net
$zmaj$
Admin
$zmaj$


Broj poruka : 330
Godina : 28
Datum upisa : 20.01.2009

Trudni muškarac na ultrazvuku kod Opre Empty
PočaljiNaslov: Re: Trudni muškarac na ultrazvuku kod Opre   Trudni muškarac na ultrazvuku kod Opre EmptyPon Feb 23, 2009 2:16 am

nije foto montaza a nije i za smejanje
Nazad na vrh Ići dole
http://vanessahudgens1.serbianforum.info
Sponsored content





Trudni muškarac na ultrazvuku kod Opre Empty
PočaljiNaslov: Re: Trudni muškarac na ultrazvuku kod Opre   Trudni muškarac na ultrazvuku kod Opre Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Trudni muškarac na ultrazvuku kod Opre
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vanessa Hudgens :: Off Vanessa :: Zanimljivosti-
Skoči na: