Vanessa Hudgens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vanessa Hudgens

Forum o Vanessa Hudgens
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 NAJTEzI ČOVEK NA SVETU (560 KG.)!

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
$zmaj$
Admin
$zmaj$


Broj poruka : 330
Godina : 28
Datum upisa : 20.01.2009

NAJTEzI ČOVEK NA SVETU (560 KG.)! Empty
PočaljiNaslov: NAJTEzI ČOVEK NA SVETU (560 KG.)!   NAJTEzI ČOVEK NA SVETU (560 KG.)! EmptySre Jan 21, 2009 1:48 pm

Koliko tezak moze biti najtezi čovek? Brojka je verovatno veca nego sto mozete pretpostaviti - 560 kilograma! Upravo je toliko tezio Meksikanac Manuel Uribe koji je dospeo u Guinessovu knjigu rekorda.

Medjutim u sledecem izdanju ove knjige četrdesetdvogodisnjak mogao bi biti zabelezen kao čovek koji je izgubio najvise kilograma - 200.

Uz operaciju i pomoc nutricionista ovo mu je uspelo nakon sto se 2006. pojavio na televiziji vapeci za pomoc. Zbog svoje tezine Manuel je veci deo vremena, poslednjih 20 godina, proveo u krevetu.

„Drago mi je sto sam usao u Ginisovu knjigu kao najdeblji čovek. Ali sam isto tako presrecan sto sam oslabio 200 kilograma“, kaze 41-godisnji Uribe.

U martu je Uribe po prvi put posle dugo vremena izasao iz svog doma u Montereju u Meksiku u specijalnoj prikolici da bi proslavio gubitak tezine. U Ginisovoj knjizi za 2008. objavljena je Uribeova fotografija zajedno sa opisom tretmana kojem je bio podvrgnut da bi smrsao. Uribe je rekao da ne isključuje mogucnost da ce se pojaviti i u izdanju za 2009. kao osoba koja je najvise oslabila.
Nazad na vrh Ići dole
http://vanessahudgens1.serbianforum.info
~/Dul_mi_estrella\~

~/Dul_mi_estrella\~


Broj poruka : 59
Godina : 30
Location : Siempre con RBD
Datum upisa : 21.01.2009

NAJTEzI ČOVEK NA SVETU (560 KG.)! Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJTEzI ČOVEK NA SVETU (560 KG.)!   NAJTEzI ČOVEK NA SVETU (560 KG.)! EmptyPon Jan 26, 2009 4:56 pm

aaaaaaaaa.......
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dulce4ever.1talk.net
~+)ALEKSANDRA Y UCKER(+~
Admin
~+)ALEKSANDRA Y UCKER(+~


Broj poruka : 227
Datum upisa : 24.01.2009

NAJTEzI ČOVEK NA SVETU (560 KG.)! Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJTEzI ČOVEK NA SVETU (560 KG.)!   NAJTEzI ČOVEK NA SVETU (560 KG.)! EmptyNed Feb 22, 2009 2:07 pm

nije najtezi ima neka curica preko 700 kg
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





NAJTEzI ČOVEK NA SVETU (560 KG.)! Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJTEzI ČOVEK NA SVETU (560 KG.)!   NAJTEzI ČOVEK NA SVETU (560 KG.)! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
NAJTEzI ČOVEK NA SVETU (560 KG.)!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vanessa Hudgens :: Off Vanessa :: Zanimljivosti-
Skoči na: